Beschikbare nieuwsberichten: 22

06 december 2023
Meer informatie
Nieuwe dialysehub Bosch en Duin
Samenvatting
Vandaag markeerde een mijlpaal in de dialysezorg dicht bij huis, met de officiële opening van Dialysehub Bosch en Duin! Gelegen bij De Wijngaard van Accolade Zorg, is deze dialysehub opgezet in samenwerking met het UMC Utrecht.

23 november 2023
Meer informatie
Dialyse dicht bij huis: Open Huis dialysehubs
Samenvatting
Voor iedereen die graag een keer een kijkje komt nemen in een dialysehub, organiseren we binnenkort een Open Huis.

21 juni 2023
Meer informatie
Hemodiafiltratie (HDF) bewezen effectief
Samenvatting
Onderzoekers van het UMC Utrecht publiceerden recent de resultaten van het CONVINCE-onderzoek: een Europees onderzoek naar het verschil tussen hemodialyse (HD) en hemodiafiltratie (HDF). Dianet was een van de betrokken dialysecentra wiens patiënten aan het onderzoek deelnamen.
01 mei 2023
Meer informatie
Dianet nieuwe behandelaar dialyseafdeling Amsterdam UMC, locatie VUmc
Samenvatting
Dianet verzorgt met ingang van 1 mei 2023 de dialysezorg op locatie VUmc van Amsterdam UMC. Dianet is ruim 20 jaar de dialysepartner van Amsterdam UMC op locatie AMC en voert daar de dialysebehandelingen uit voor klinische en poliklinische patiënten en zal dat nu op locatie VUmc ook gaan doen. Amsterdam UMC zal zelf geen dialysezorg meer leveren en alle dialysezorg overdragen aan Dianet.

24 april 2023
Meer informatie
Medische gegevens Dianet beschikbaar in PGO
Samenvatting
Sinds 3 april jl. kunt u via een Persoonlijke Gezondheids Omgeving (PGO) uw medische gegevens van Dianet in zien.